Coaching Chrześcijański

Poleć innym
prayer, bible, christian

"Stworzyłeś nas bowiem jako skierowanych ku Tobie. I niespokojne jest serce nasze, dopóki w Tobie nie spocznie"

Św. Augustyn

Powyższy cytat jest jednym z najczęściej cytowanych słów Św. Augustyna, syna mojej patronki św. Moniki. Historia tego Świętego pokazuje prawdziwość tych słów.

Jego życiorys zaczyna się bardzo typowo i jest podobny do wielu historii młodych nam obecnie ludzi. Św. Augustyn kochał zabawy przez duże Z.

Doświadczył w życiu wszystkiego co pozornie miało go nasycić i dać spełnienie. Po nawróceniu doświadczył jak bardzo się mylił, podzielił się swoją mądrością w swoich pracach. Dzisiaj dla wielu ludzi szukających i pragnących od życia więcej niż to co powierzchowne jest prawdziwą strawą duchową.

 

Jesteśmy codziennie atakowane milionami bodźców, które odwracają uwagę od tego co istotne, co ważne, od nas samych. W pogoni za osiągnięciem kolejnego celu, zaliczeniu kolejnego projektu wciąż czujemy niedosyt. Chwilowa satysfakcja z czasem traci na sile i znowu odczuwamy w sobie brak, brak czegoś trudnego do sprecyzowania, nazwania. Szukamy spełnienia, szukamy sensu ale często nie tam gdzie możemy je odnaleźć. Odwracając się od siebie samych, tracimy kontakt ze sobą, tracąc tym samym szansę na rozwój sfery duchowej.

Człowiek nie jest tylko istotą psychiczno-fizyczną. Posiada sferę cielesną, psychiczno-emocjonalną oraz duchową. Nie redukujmy obraz pełni człowieczeństwa.

Dbasz o swój wygląd fizyczny – super, rozwijasz się poznając swoją emocjonalność – świetnie. 
A jak wygląda Twoja sfera duchowa…. ?

Coaching chrześcijański  może dotyczyć każdej ze sfer życia: relacji, sfery zawodowej czy nawet finansowej.
 
Jest t o fundament, źródło w którym odkryjesz swoje powołanie, wartości, talenty i dary. Ta perspektywa często pozwala odkryć źródła swoich pragnień i wypłynąć na głębie. Zaczniesz doświadczać głębi, piękna życia, przypadki przestaną być przypadkami, odkryjesz znaczenie i mądrość swojej własnej intuicji. Każdy dzień będzie jak pudełko czekoladek, których smak będziesz mogła odkryć tylko w danym momencie Tu i Teraz. Nic nie będzie przypadkowe, a Twoja czujność i otwartość i ciekawość będą Ci towarzyszyć codziennie.
 
Żyj pełnią życia, rozwijaj się, odkrywaj skarby jakie nosisz w sobie, ciesz się każdy dniem, buduj relacje z Bogiem – Miłością od której wszystko się zaczyna i do której tęskni Twoje Serce
 

 

Coaching chrześcijański jest dla Ciebie jeśli chcesz:
 
 • zbudować lub pogłębić relację z Bogiem
 • odkryć swoją duchową sferę
 • odkryć swoje powołanie, dary i talenty
 •  szukasz Boga i potrzebujesz drugiej osoby w tej drodze
 • odkryć swoje wartości i nauczyć się żyć w zgodzie z nimi
 • aby Bóg był na pierwszym miejscu
 • nauczyć się patrzeć na życie z Bożej perspektywy
 • nauczyć się żyć tu i teraz i akceptować wszystko co jest
 • przechodzisz kryzys wiary
 • masz poczucie że czegoś w twoim życiu brakuje mimo zaspokojenia pozostałych potrzeb
 • nauczyć się jak słuchać i czerpać ze swojej intuicji
 
Zapraszam Cię do współpracy. Chcesz umówić się na sesję ze mną. Skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń: + 48 696 051 889
 
 

 

Coach chrześcijanski, coach kryzysowy, life coach, coach zawodowy, mentor, konsultant biznesowy i psychologiczny, przedsiębiorca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *